Karta Letnia Menu 2024

Nowa Letnia Karta w Naszym Zajeździe!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową letnią kartą, dostępną od 2 czerwca do 31 sierpnia 2024 roku. Przygotowaliśmy menu, które łączy świeżość sezonowych składników z tradycyjnymi recepturami, tworząc niepowtarzalne doznania kulinarne.

Zupy:
– Botwina z jajkiem i ziemniakami (300 ml – 20 zł): Świeże liście buraka, gotowane ziemniaki i jajko, idealne na lekką przystawkę.
– Chłodnik z ziemniakami, okrasą i koperkiem** (300 ml – 20 zł): Orzeźwiająca zupa na upalne dni, podawana z młodymi ziemniakami i świeżym koperkiem.

Dania Główne
– Makaron Penette z kurczakiem w sosie śmietanowo-szpinakowym** (300 g – 37 zł): Kremowy sos z kurczakiem i szpinakiem.
– Sznycel wieprzowy z jajkiem sadzonym, puree ziemniaczanym i mizerią** (350 g – 43 zł): Klasyczny sznycel w towarzystwie jajka, puree i mizerii.
– Polędwiczka wieprzowa z truskawkowym balsamico, opiekanymi kopytkami i mixem sałat** (300 g – 42 zł): Wyrafinowane połączenie polędwiczki z sosem truskawkowym i chrupiącymi kopytkami.
– Karkówka po cygańsku z odsmążonymi kopytkami i buraczkami zasmażanymi** (350 g – 45 zł): Aromatyczne danie z delikatnym mięsem, kopytkami i buraczkami.
– Makaron Parpadelle z łososiem i szpinakiem** (300 g – 38 zł): Delikatny łosoś i szpinak w szerokim makaronie parpadelle.
– Placki z cukinii z łososiem i dipem jogurtowym** (4 szt. – 35 zł): Lekkie placki warzywne z wędzonym łososiem i dipem jogurtowym.

Nasze letnie menu oddaje esencję lata – świeżość, lekkość i różnorodność smaków. Zapraszamy do naszego zajazdu w górach, aby skosztować tych wyjątkowych propozycji i cieszyć się piękną, górską przyrodą. Smacznego!